Tahmin Etme Sitesi İnceleme (Oldukça Eğlenceli)

2
11
yorumlar
Tahmin Etme Sitesi İnceleme (Oldukça Eğlenceli)
Tahmin Etme Sitesi İnceleme (Oldukça Eğlenceli)

Tahmin Etme Sitesi İnceleme (Oldukça Eğlenceli)

Zaman zaman hepimiz biraz sıkılır ve farklı bir şeyler ararız. Kimi zaman kafamızı dağıtmak isteriz bunu bazen tek başımıza yapmak bazen de sevdiklerimiz ile birlikte yapmak isteriz. Şimdi sizlere site inceleme bölümünden akinator isimli siteyi inceleyeceğim.

Akinator Nedir? Ne Yapar?

akinator
akinator

Akinator bir tahmin sitesidir. Sizlerden aklınızdan bir karakter tutmanızı ister. Bu karakter ister gerçek bir ünlü olsun isterse bir çizgi film kahramanı olsun isterse ünlü bir iş adamı olsun hiç fark etmez. Siz kafanızda bir isim belirledikten sonra sizlere “bu kişi kaç yaşında? Bu kişi erkek mi? Vs.” gibi sorular sormaya başlar. Sizler sorulara ister cevap verirsiniz isterseniz de “bilmiyorum”, “emin değilim” gibi şıkları da seçerek devam edebilirsiniz. Bu adımları yaptıktan sonra Akinator sizlere aklınızdan tuttuğunuz o kişinin kim olduğunu söyler.

Akinator ile dostlarınızı şaşırtabilirsiniz!

tahmin etme uygulaması
akinator uyg.

Akinator internet sitesini çoğu kullanıcı bilmiyor. Eğer bu yazımızı okuyorsanız ve siz de keşfettiyseniz şimdi dostlarınızla eğlenme vakti demektir. Dostlarınıza aklından bir kişi tutmasını söyleyebilir, akinator sitesinin sorularını onlara yönelterek o kişiyi tahmin edebilirsiniz. Bu sayede sevdiklerinizi şaşırtabilir ve oldukça eğlenebilirsiniz.

Ayrıca Akinator internet sitesi hayatına başladıktan bir süre sonra Google Play ve App Store üzerinden indirilmesine imkan veren eğlenceli bir mobil program versiyonunu da yayınladı. Yani sizler isterseniz Akinator’ü internet sitesinden isterseniz de mobil uygulamasından oynayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Ahaha Bildi gerçekten güzel yapmışlar biz bunu ufakken kendi aramızda birbirimize yapıyorduk 🙂 Sistemi çözdüm soruları cevapladıkça databasede kayıtlı tabloda bulunan isim listesinden eleme yapıyor ve 1 tane kalana kadar soruyor size. sorular ile eşleşenleri tutuyor hafızada 1 tane kalana kadar eliyor 🙂 gayet güzel yapan ve yazan yazılımcının kafa iyi çalışıyormuş.

CEVAP VER

Lütfen buraya yorumunuzu giriniz
Lütfen buraya adınızı giriniz