Home / Çay molası / Beko Servis İzmir

Beko Servis İzmir

Bir dünya markası olan Beko sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede faaliyet gösteren ve ürün kalitesi ile kendisini kanıtlamış bir marka. Özellikle yerli malı olması nedeni ile de ülkemizde çok fazla tercih edilir. Beko kalitesini teknik servisleri ile de kanıtlıyor. Çünkü beyaz eşyalarda satış sonrası hizmet oldukça büyük önem taşıyan önemli bir kriterdir.

Eğer İzmir’de oturuyorsanız ve Beko marka buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer beyaz eşyalar arızalandıysa 444 78 56 numarasından servisi arayarak servis ekiplerini eve çağırabilirsiniz. İzmir’de oldukça etkin olan ve başarısı ile birçok kişi tarafından tercih edilen bu özel servis oldukça kurumsal ve profesyonel bir hizmet sunuyor. Önceliği müşteri memnuniyeti olan servisin çalışanları insan ilişkileri konusunda da sıkça eğitim görüyor. Yani alışık olduğunuz asık suratlı ve aksi servis çalışanlarını bu serviste görmeniz mümkün değil.

Beko servis İzmir’in hemen her yerinde servis hizmeti sağlarken, çözüm odaklı yaklaşımı ile kısa sürede arızaları çözme odağı ile çalışır. Servisi aramış olduğunuzda arıza ile ilgili ön bilgi alınacaktır. Bu ön bilgi olası arızalar için alternatif çözüm yolları ile hazırlık yapmak için önemlidir. Değişmesi gereken herhangi bir parça varsa bu parça hazır bulundurulur. Arızayı onarırken her aşamada size bilgi verilir ve onayınız olmadan hiçbir işlem yapılmaz. Özellikle arıza tespit edildikten sonra size bir maliyet çıkararak onayınız alınır.

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.