Home / Çay molası / Franke Cihazlarınız Kadıköy’de Bize Emanet

Franke Cihazlarınız Kadıköy’de Bize Emanet

Evdeki beyaz eşyaların bozulması, ev halkını çok büyük bir sıkıntıya sokabilir. Özellikle beyaz eşyaların ev içerisinde ki önemli rolleri düşünülürse, mağduriyetin boyutu anlaşılabilir. Ayrıca uygun bir servis bulmak, servise fazla para vermek, tamir süresi boyunca cihazı kullanamamak gibi birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Yani beyaz eşya arızalarına nereden bakarsanız bakın bir stres kaynağına ulaşırsınız.

Fakat artık son zamanlarda teknik servislerin niteliklerinin arttığını düşünürsek, bu mağduriyetin biraz azaldığını düşünebiliriz. Son zamanların oldukça popüler markalarından olan Franke marka bir buzdolabına sahipsiniz, ve bu buzdolabı bozuldu. Öncelikle bulunmuş olduğunuz yerde mutlaka yakın bir servis vardır. Çünkü bu markanın satıldığı her yerde teknik servis de olmak zorunda. İstanbul’da olduğunuzu varsayarsak hem yetkili, hem de özel birçok servis olduğunu söyleyebiliriz. İstanbul Franke Servisleri konusunda oldukça yoğun bir yer. Öncelikle servislerin artık 7 gün 24 saat hizmet verdiğini söyleyelim. Günün istediğiniz saatinde servisleri arayabilir ve verdiğiniz adrese çağırabilirsiniz.

Teknik servisin size hızlı bir şekilde gelmesini istiyorsanız size en yakın servisi çağırabilirsiniz. Peki, size en yakın servisi nasıl bulabiliriz? Bugün internet aradığınız her şeyi verebilecek güce sahip. Bulunduğunuz ilçeyle beraber servisi aratırsanız, size en yakın servisleri gösterecektir. Örneğin Google’a Franke Servis Kadıköy yazıp aratmanız yeterli olacaktır. O bölgede bulunan Franke servislerinin tamamı liste olarak karşınızda sıralanacaktır. Bu listeden istediğinizi arayabilirsiniz.

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.