Home / İncelemelerim / Gider Yöneticisi: Money Lover Uygulaması

Gider Yöneticisi: Money Lover Uygulaması

Son zamanlar Android market veya App store’da gezerken en çok hoşuma giden uygulama türlerinden birisi de bu cüzdan daha doğrusu gider yöneticisi uygulamaları oldu. Bu tarz uygulamalara; gider yöneticisi, kişisel finans defteri, gider tutucu vs. gibi birçok şekilde isimler verildiğini gördüm ve markette yer alan neredeyse bu alanda ki tüm uygulamaları denedim ve Money Lover uygulaması aralarında en beğendiğim oldu.

Ne işe yarıyor bu gider yöneticisi?

money lover apk
money lover

isi aslında bir nevi harcama defteriniz diyebiliriz. Akıllı telefonlarımızın artık not ve hesap defterlerimizin de yerini almasıyla böyle bir fikir ortay atılmış ve gerçekten çok başarılı olmuş. Gider yöneticisi uygulaması ile adeta hesabınızı kitabınızı tutabiliyor ve nereye ne kadar para harcadığınızı, nereden ne kadar aldığınızı, hesabınıza giren ne kadar veya çıkan para miktarı ne kadar hepsini tek bir alanda görebiliyorsunuz.Gider yöneticisi: Money lover uygulaması da bu kategoride bu işi yapan uygulamalardan birisi ki bence aralarında ki en iyisi… Elbette en iyisi dememin sebeplerine de gelmemiz lazım şimdi size bu uygulamanın artılarını ve eksilerini açıklayayım.

Gider yöneticisi: Money lover Uygulaması Özellikleri

money lover
money lover
Money Lover uygulamasının diğerlerinden farklı kılan en büyük özelliği bana göre gerçekten sade ve kullanışlı bir ara yüze sahip olmasıdır. Ne çok yavan ne de çok karmaşık bir ara yüzü var tam olması gerektiği gibi.
İkinci olarak gelir gider dağılımınızı gerek günlük olarak gerekse de aylık anlamda izlemeniz ve size grafik şeklinde de sunumu ile gerçekten güzel bir işlevi bulunuyor.

Eğer eklemek istediğiniz kategori Money Lover uygulamasında yer almıyorsa kendinizde ekleme yapabiliyorsunuz. Ayrıca en çok hoşuma giden şeylerden birisi de akşamları size bildirim göndererek gün içerisinde ki harcama ve kazançlarınızı girmenizi hatırlatıyor. Bu sayede unutma derdiniz olmuyor.

Premium Money Lover Uygulaması kısmına geçtiğinizde ise sizlere harcamalarınızın CSV aktarmanızı veya Excel’e aktarmanızı mümkün hale getiriyor. Aynı zamanda banka hesaplarınızı da bağlayarak tek adresten hepsini yönetebilir kılıyor.Tüm bunların yanında fatura talimatları girebiliyor ve faturalarınızı size hatırlatıyor veya onlar ile detaylı bir izleme imkanı sunuyor. Bu uygulamanın eksi yönüne gelirsek de yabancı bir uygulama ve tam anlamıyla Türkçe dil desteği yok. Daha doğrusu içerik ve kullanım desteği var ancak ara sıra İngilizce bildirimlerde gelebiliyor.

Money Lover uygulamasını indirmek için aşağıda ki bağlantıya tıklayınız;

GOOGLE PLAY I APP STORE

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

3 Yorumlar

  1. Money Lover Uygulaması eğlenceli bir paylaşım olmuş gerçekten denesem mi birmiyorum bu programı

  2. Gider yöneticisi uyguluması daha önce indirip denemiştim ama çok karışık gelmişti bir de bunu deneyeceğim. Sade uygulamaları beğeniyorum.

  3. Eğer gider kontrolü ve kaydında sıkıntınız varsa Money Lover ideal bir uygulama olabilir. Elinizin altında bulunması üşengeçliğin önüne geçecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.