Home / İncelemelerim / Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak

Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanmak

Google ödüllü anketler son zamanlarda Android kullanıcıları için muhteşem bir proje olarak sunuldu ve bunu hala daha bilmeyen birçok insan var. Google ödüllü anketler tamamen Google firmasının kendi uygulaması olup, uygulamaya kayıt olarak giriş yaptığınızda onaylandıktan sonra sizlere gelen 4 5 soruluk anketlere cevap vererek para kazanmanızı sağlıyor.

Google Ödüllü Anketlerden Ne Kadar Kazanabilirim?

ödüllü anket
google anket

Google ödüllü anketlerden para kazanma oranı tamamen size gelecek olan anketin türü ile ilgilidir. Bazı anketler 30 kuruş kazandırırken bazı anketler ise 1 buçuk 2 TL arasında ücretler verebiliyor. Bu anketler genellikle Google firmasının kendi ürünleri ile ilgili görüşlerinizi ya da bazı firmalar veya ürünleri hakkında ki görüşlerinizi almak için kullanılıyor. Google ödüllü anketler ile kazandığınız paraları ise henüz banka hesabınıza aktarma gibi bir seçenek yok. Google ödüllü anketler ile anket doldurarak kazandığınız paraları şu anda Google Play markette gerçek para gibi kullanma imkanınız bulunuyor. Ancak ilerleyen zamanlarda bu parayı başka opsiyonlar ile de kullanma imkanı tanınması konuşuluyor.

Google Ödüllü Anketlere Nasıl Kayıt Olurum?

anket google
Google anket

Birçok arkadaş burada takılıyor. Google opinion rewards dediğimiz uygulama Türkiye üzerinde de aktif olduktan sonra Türk kullanıcıların birçoğu Google firmasına güvenmeyerek sahte bilgiler ile kayıt olmaya çalışıyor. Ancak bu tarz bilgiler ile kayıtları Google kabul etmiyor. Onun için Google ödüllü anketlere kayıt olurken tamamen doğru bilgilerinizi girerek kayıt olmalısınız.


Google ödüllü anketler uygulamasını tıklayarak telefonunuza indiriniz. Daha sonra sizden istediği bilgileri doğru bir şekilde giriniz ardından zaten size bir onay mesajı gelene kadar hesabınızı aktif etmeyecektir. Bu onay süresi girdiğiniz bilgiler ile de bağlantılı olarak 1 saatten 10 güne kadar farklı zamanda onaylanabiliyor. Benim onay sürem yaklaşık 3 saat içerisinde gerçekleşmişti ancak farklı kişilerde sürelerin değiştiğini gördüm.

Google Ödüllü Anketler hesabım onaylandı, şimdi ne yapacağım?

Google ödüllü anketler hesabınız onaylandıktan sonra sizlere ilk başta kendiniz hakkında birkaç soruya cevap vermeniz istenir ve onları da doldurduktan sonra yapacak tek bir işleminiz kalıyor, o da anket gelene kadar beklemek. Size uygun bir anket geldiğinde zaten bildirim gelecek ve o anketi doldurduğunuzda ücretiniz ödenecektir. Daha sonra bu ücreti Google markette dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

8 Yorumlar

 1. Telefonuma yüklemiştim, bildirim geldikçe girip 30 saniye içinde yapıyorum ve yaklaşık 70-80 kuruş veriyor. Şuan 3.99 bakiyem olmuş biraz daha birikince bir oyun almayı düşünüyorum, yazı için teşekkür ederim 🙂

 2. bunu ilk kez görüyorum. hemen indirip kayıt olacağım. teşekkürler faydalı bilgi için.

 3. Ben kullanıyorum şuana kadar 5 TL kazandım. VSCO uygulamasından da ücretli efekt satın aldım.

 4. Anket ile para kazanmayı denedim ve 15 TL kazandım ancak çok yorucu

 5. Uygulama içi satın alımlarım için kullanıyorum. Kredi şeklinde veriyor. Uygulamanın mantığı güzel ama insanlar yada reklam verenler buna katılmadıkları zaman olmayacaktır. Çünkü genelde hep googlenin ürünleri ile ilgili reklamlar oluyor. İNsanların katılması gerekmekte. Büyük şirketlere iş düşüyor.

 6. Kesinlikle kullanın derim biraz biriktirirsiniz sonra mağazan beğendiğiniz bir uygulamayı ya da oyunu indirebilirsiniz.

 7. Bana daha 3 aydır anket gelmedi napmalıyim

  • Merhaba, çok ilginç bana adeta hafta da 3 tane anket geliyor. Toplam harcadığım zaman 1 dakika kazandırdığı da 2 TL gibi bir ücret oluyor.
   Sana tavsiyem yeni bir üyelik açarak eksiksiz bir üyelik ile Google ödüllü anketlere tekrar katılman olacaktır.
   Çünkü sistemde problem olduğunu düşünmüyorum, bol kazançlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.