Home / Çay molası / İstanbul Libelle Servis

İstanbul Libelle Servis

Büyük şehirlerdeki nüfus yoğunluğunun yarattığı trafik şehirde aktif şekilde dolaşan biz teknik servis şirketlerinin, çoğu zamanımızı yolda geçirmemize bir etkendir. Trafiğin insanlar üzerinde yarattığı psikolojik etkileri de düşününce, çoğu kişi gideceği yere ulaşıp arabadan inince bir stres ve sinir duygusu yaşayabiliyor. Fakat bunu işimize yansıtırsak işveren için eksi bir harekettir. Aynı zamanda insan ilişkileri açısından da yanlış bir tavırdır.

Süpürgelerde oluşabilecek tüm arızaların çözümü için teknik servisimiz en iyi ve hızlı hizmet kalitesiyle sizlere yardımcı olabilmek adına çalışmaktadır. İş arkadaşlarımız Libelle Servis İstanbul’da bulunan yetkili bayiler kadar markaya hakim ve oluşabilecek sorunların çözümlerine ulaşabilecek kadar deneyimlidir. Hizmet anlayışımız tamamen iş odaklı olduğundan, teknik servis çalışanlarımız iş dışında yaşanan ve örnek verdiğimiz gibi yoğun trafikte yaşanılan stresli zamanları bir kenara bırakılarak müşterilerimiz ile pozitif ve anlayışlı bir iletişim kurarlar. Bunun sonucu da bize uzun süreli çalıştığımız ve en ufak sorunda yardımına yetiştiğimiz güzel müşteriler kazandırır. Her müşterimiz ile özel olarak ilgilenen temsilcilerimiz ile teknik ekibimiz, samimi ve yardımcı bir servis kalitesiyle birçok müşterimizin olumlu geri dönüşleri yapmasında etkili olmuştur.

Kayıt altına aldığımız Libelle süpürgelerin teknik sorunları daha seri tespitler ve onarımlar yapmamıza olanak sağlamaktadır. Ortaya çıkan motor arızaları, filtre değişimleri, elektronik parça değişimleri gibi durumlarda kullandığımız parçaların 2 yıl garanti süreleri vardır.

WEB ADRESİ: https://www.libelleservis.org

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.