Home / Çay molası / Silinmiş Dosyaları Nasıl Kurtarabiliriz?

Silinmiş Dosyaları Nasıl Kurtarabiliriz?

Teknoloji kullanmaya başladığımızdan beri belgelerimizi, dosyalarımızı, fotoğraflarımızı saklama yöntemlerimiz de değişti. Hepimizin cebinde olan telefonlardan tutalım da fotoğraf makinesi ve bilgisayar, flash bellekler vs. gibi tüm aletlerde belgeleri saklamak son derece önemlidir. Ancak bazı durumlar olur ki yanlışlıkla silinmiş bir dosyayı ya da daha önceden silme kararı verdiğimiz fakat sonra ihtiyacımız olan bir dosyayı tekrar kullanmamız gerekebilir.

Silinmiş dosya kurtarılabilir mi? Diye soruyorsanız bunun cevabı büyük ihtimalle evet olacaktır. Silinmiş dosyalarınızı kurtarmak için bazı yöntemler mevcuttur. Bunları internet ortamında arattığınızda ise birçok farklı yöntem görürsünüz. Ancak neredeyse hiçbiri sizlere silinmiş belgelerinizi kurtarma şansı vermez.

Silinmiş fotoğraflarımı kurtaramayacağım diyerek üzülmeyin. Burada sizlere bir veri kurtarma yazılımı olan EaseUS Data Recovery Wizard uygulamasından bahsedeceğim. Dediğim gibi internette silinmiş verileri kurtarma adına birçok yöntem bulunuyor ancak birçoğu işe yaramıyor. Ancak bu tarz işlevsiz yazılımların aksine EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını kullanarak, silinmiş dosyalarınızı kurtabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard Tam Olarak Ne Yapar?

silinen resimleri kurtarma
silinen resimleri kurtarma

EaseUS Data Recovery Wizard yazılımının hedefi, yanlışlıkla silinmiş, virüs saldırısı sonucunda kaybedilmiş, sistemsel sorunlardan dolayı görünmeyen birçok silinmiş – kayıp dosyayı kurtarma işlemini gerçekleştirmektir.

Bilgisayar kullanım seviyesi ne olursa olsun, her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği, gerçekten çok basit birkaç adımda silinen dosyalarınızı kurtarabileceğiniz bir ara yüze sahip olması çok büyük avantaj sağlıyor.

Silinmiş resim, video, mail, ses dosyası, doküman dosyaları gibi birbirinden farklı 1000’den fazla formatta veriyi kurtarmayı başaran EaseUS Data Recovery Wizard yazılımı size bir de ekstra avantaj sunuyor. Silinmiş dosyalarınızı kurtarmak için EaseUS Data Recovery Wizard yazılımı kullanarak tam 2 GB boyutundaki dosyanızı hiçbir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde kullanma imkanı sunuyor.

Çok az bir boyuta sahip olan EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını bilgisayar, hdd, sd card, dijital kamera, usb bellek vs. gibi hafızası olan her türlü cihaz için kullanabilirsiniz. Dünyada birçok ülkede kullanılan ve 2 GB ücretsiz veri kurtarma hizmeti veren yazılımı daha büyük verileri kurtarmak istediğinizde ise yaptığı işe göre çok uygun bir fiyat ile ömür boyu ulaşım ve beğenmezseniz 30 gün içerisinde para iade garantisi ile hemen indirebilir ve silinmiş dosyalarınızı rahatlıkla kurtarabilirsiniz.

EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını hemen buradan indirerek, silinmiş dosyalarınızı veya resimlerinizi kolaylıkla kurtabilirsiniz.

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.