Home / İncelemelerim / Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat Ödül Dolabı

Snapchat,  son zamanların en popüler uygulamaları arasında yer almaktadır. Dünyanın birçok yerinde kullanılan bu uygulama her geçen gün kullanıcı sayısını da artırmaktadır. Başlangıçta bu uygulamayı yükleyenlerin ne olduğunu anlayamadığı ama keşfedince de oldukça ilgi duyduğu Snapchat’in kullanılış şekli olan kısa süreli video ve fotoğraflar ilgilileri tarafından oldukça memnuniyetle karşılanmakta. Ayrıca çekilen hikayelerin kaybolma özelliği ile oldukça ilgi gören snapchat, yeni sürprizleriyle kullanıcılarını sevindiriyor.Amacı kullanıcıların daha sık uygulamaya giriş yapmalarını sağlamak olan Snapchat ödül dolabı ilgi görmeye devam ediyor. Bu güncelleme, uygulamayı kullanan kişiler için puan biriktirmesini sağlamaktadır. Böylelikle uygulamaya daha sık girilecek ve daha fazla meşgul olunacaktır. Örneğin uygulamaya ne kadar sık giriş yapılırsa ve ne kadar fazla kullanılırsa ödül dolabında o kadar fazla puan birikir ve bu puanlar daha sonrasında ödüllere dönüşür. Snapchat ödül dolabı ödülleri neler diye sorularla sık sık karşı karşıya gelmekteyiz. Ödüller birbirinden farklı olmakla birlikte kazanılan ödülden bir sonraki ödülü görmek pek mümkün olmamaktadır. Çünkü bu uygulamayı kullananlar biliyorlar ki ödüller kilitli şekildedir ve bu kilitler kazanıldığı takdirde sırasıyla açılmaktadır. Bir önceki ödül kazanıldığında sıradaki ödülün kilidi görünür ancak içeriği gerekli puana ulaşılması halinde görünmektedir.

Milyonlarca Kullanıcıya Ulaştı

Snapchat Ödül Dolabı
Snapchat Ödül Dolabı

Dünyada milyonlarca indirilme oranı olan uygulama, bu yeni güncellemesinin yanında yeni eklenen efektleri sayesinde de en çok tercih edilen sosyal medya uygulamaları arasında başarısını korumaya devam ediyor. Kullanıcılar, yeni eklenen bu efektlerle fotoğraf ve videolarında eğlenceli değişiklikler yapabiliyor, komik objelerle hem kendilerini hem de arkadaşlarını eğlendirebiliyor. Bu özelliklerin gün içerisinde kullanım sıklığına bağlı olarak kazanılan puanlar sistematik olarak toplanıyor. Daha sonrasında ise ödül listesinin her basamağına ulaşıldığında yeni Snapchat ödüllerinin alınmasına hak kazanılıyor.Tamamen kullanıcıların gün içerisinde hikayelerine attığı fotoğraf ve videoların üzerinde yaptığı efektler ve diğer özellikler sayesinde ödüle daha fazla yaklaştıran bu uygulama ilgi çekmeye devam ediyor. Günümüzde birçok uygulama arasında oluşan rekabette Snapchat ödül kazanmayla yaptığı yenilikle bu uygulamayı kullanan birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte.


Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

5 Yorumlar

  1. Snapchat ödül dolabı hiç kullanmadım. Ben sadece arkadaşlarımla konusmak için kıllanıyordum. Ama artık bunuda yapacam.

  2. Snapchat birden popüler bir uygulama oldu özellikle iOS’ta ama Instagram story özelliğini ekleyince Snapchat düşmeye başladı.

  3. Snapchat her ne kadar yeni özellik duyursa da artık eskisi gibi popüler olacağını düşünmüyorum. Belki de radikal bir özellik sunar ve yine büyük ilgi çekerse bir ihtimal.

  4. Benim ödül dolabımda şimdilik 15 tane ödül açık daha açılmayan çok var onlar nasıl çok merak ediyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.