Home / Sunduğum Hizmetler

Sunduğum Hizmetler

sunduğum hizmetler

Benim hakkımda detaylı bilgiye zaten Hakkımda kısmından ulaşabilirsiniz. Onun haricinde Freelancer olarak çalışan bir öğrenci olduğumu da söyleyebilirim. Sizlere hizmet sunarken hizmet anlayışım her zaman siz müşterilerime %100 memnuniyet sunmayı hedeflemektir. Sizlere sunduğum hizmette oluşan bir problemde ya da bir yanlışlıkta her zaman hizmetimin arkasında durarak sizlere söz verdiğim hizmeti yerine getirmeyi amaçlıyorum. Öğrenci olduğum için ve ihtiyaçlarımı karşılamak adına yaptığım bu işlerden dolayı sizlerden çok yüksek ücretler talep etmemekteyim ancak yaptığımız işi aşağılayacak ve küçümseyecek ücretlere de hizmet sunmamaktayım. Gelelim sunduğum hizmetlere…

# WEB SİTESİ HAZIRLAMAK #

İnternet sitesi artık günümüzde hemen hemen her firmanın, her satıcının veya her projenin olmazsa olmaz bir parçası haline gelmiştir. Hatta resmi kanunla dahi bir firmanın internet sitesinin bulunması zorunlu hale getirilmiştir. Web sitesi hazırlama hizmetini kendi edindiğim tecrübeler ve bilgiler doğrultusunda yapıyorum. Popüler olarak tercih ettiğim CMS platformlarının başında WordPress gelmektedir ancak sizin isteğiniz doğrultusunda diğer CMS platformlarını da kullanabilir ya da sıfırdan Php gibi dillerle de web sitesi kurabilirim.

Ancak gerek yönetim kolaylığı, gerek sürekli güncel kalması ve diğer platformlara göre daha fazla destek bulması sebebiyle WordPress tavsiye etmekteyim. İhtiyacınız olan bir inşaat firması sitesi de olabilir ya da bir blog sitesi de olabilir benim için hiç fark etmez. Kafanızda projenizi hazırlayın, bana anlatın, gerisini bana bırakın.

# LOGO TASARIMI #

Bir firmanın veya bir markanın en önemli özelliklerinden biriside hiç şüphesiz ki logosudur. Ben de bu konuda sizin markanız veya projeniz için en güzel ve en çok yakışacak logoyu tasarlayabilir ve sizlere sunabilirim. Bunun için yapmanız gereken tek şey bana hayalinizde ki logodan biraz bahsetmek ve sunduğunuz sitenin ya da projenin içeriği hakkında biraz bilgi verirseniz size belirttiğim süre içerisinde en uygun ücrete logo tasarımını yapabilirim.

# KARTVİZİT & BROŞÜR TASARIMI #

Kartvizit sizler için işinizi ve kendinizi müşterilerinize tanıtmanın ve doğru kişi olduğunuzu hissettirmenin elde olan en büyük temsilcisidir. Aynı zamanda broşür ile de anlatmak istediğiniz etkinliği veya hizmeti en iyi biçimde gösterme imkanı bulursunuz. İsterseniz sizin için isterseniz firmanız için uygun ücrete kartvizit & broşür tasarımı yapabilirim aynı zamanda bu yaptığım kartvizit ve broşür tasarımını sizlere belirli adetlerde ve kağıtlarda anlaşmalı olduğum matbaalar tarafından bastırarak hazır şekilde de sunabilirim. Bunun için tek yapmanız gereken benimle iletişime geçmektir.

# MAKALE YAZARLIĞI ve EDİTÖRLÜK #

Makale yazmak sanıldığı kadar basit bir iş değildir. Elbette herkes bir şeyler karalayabilir ancak birde bu işi başarı odaklı yapmak biraz profesyonellik istemektedir. Son birkaç yıldır yaptığım çalışmalar ve deneme yanılma yoluyla öğrendiklerim karşısında sizler için tanıtım yazısı, içerik makaleleri hazırlayabilir ya da hem bunları yaparken aynı zamanda sitenizin editörlüğünü de gerçekleştirebilirim.

# SEO ÇALIŞMASI ve REKLAM #

SEO ve reklam gerçekten işini bilen kişiler tarafından yapıldığında gerçekten iyi sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. SEO çalışması konusunda sizlere profesyonel bir şekilde destek verebilir ve projenizin daha iyi seviyelere gelmesini, hak ettiği değeri görmesinde sizlere destek olabilirim. Ayrıca reklam ağımda yer alan site ve platformlar üzerinde size en faydalı platformda en uygun ücrete reklamınızı yaptırabilir ve daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlayabilirim.

# SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ #

Firmanızın, işletmenizin sosyal medya hesabını emanet ederek, hem büyük bir yükten kurtulmuş olacaksınız hem de profesyonel bir şekilde çalışma sağlamış olacaksınız.

Tüm bu hizmetler için dilerseniz İletişim sayfasından dilerseniz de eneskamis@yandex.com mail adresinden benimle iletişim kurabilirsiniz.