Home / Yazılım Dünyası / Ücretsiz Udemy Kursları (Binlerce TL Değerinde)

Ücretsiz Udemy Kursları (Binlerce TL Değerinde)

Ücretsiz udemy kursları

Bildiğiniz gibi Udemy dünya çapında ki en ünlü online ders-kurs platformlarından birisidir. Udemy platformunda eğitmenlerin çevrimiçi şekilde insanların eğitilmesini amaçlamasıyla hazırladığı yüzlerce farklı konuda binlerce farklı hazırlanmış eğitim videoları yani eğitim kursları barındırmaktadır.

Normalde Udemy ücretli kurslar ile öğrencilere hizmet veren bir platformdur. Ancak zaman zaman bazı eğitmenlerin hazırladıkları içerikleri ücretsiz sundukları da oluyor. Bende bu yazımda sizlere ücretsiz Udemy kurslarını paylaşmayı hedefledim.

Şu anda ücretsiz olarak alabileceğiniz her bir kur normalde yüzlerce TL gibi ücretlere satılan eğitim video setleridir. Eğer Udemy sistemini daha önce hiç kullanmamışsanız dahi Udemy.com sitesine ücretsiz üyelik oluşturduktan sonra aşağıda sizlerle paylaşacağım ücretsiz Udemy kurslarına tıklayarak Hemen Kaydol demeniz yeterlidir.

Daha sonra ücretsiz olarak alacağınız bu muhteşem Udemy kurslarını ister bilgisayarınızdan isterseniz tablet veya telefonunuzdan ulaşım imkanını kullanarak tamamlayabilir ve bu eğitimlerden ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Unutmadan söylemek istiyorum ki eğitim videoları maalesef şu anda sadece İngilizce dilinde bulunmaktadır. Ancak özellikle de web geliştirme, programlama, görsel düzenleme gibi alanlarda derslere bakacaksanız yabancı dil sizin için hem gerekli hem de çok zor olmayacaktır.


Ücretsiz Udemy Kursları (Binlerce TL Değerinde)

udemy dersleri

# Ücretsiz Web Geliştirme Kursları# Ücretsiz Programlama ve IT Kursları

# Ücretsiz Video Düzenleme Kursları

# Ücretsiz Fotoğraf ve Tasarım Kursları

# Ücretsiz Diğer Bazı Kurslar


Bu ücretsiz Udemy Kurslarına kayıt olmak için acele edin. Daha sonra tekrardan ücreti versiyona dönüş yapabilirler. Kayıt olduktan sonra ömür boyu erişim imkanı kazanacaksınız.

Bu eğitim videolarından faydalanmasını istediğiniz arkadaşlarınız için onlarla paylaşmanızı tavsiye ederim. Bu ve bunun gibi tüm içeriklerimden haberdar olmak için bildirimi aktif etmeniz yeterlidir.

 

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

11 Yorumlar

 1. bu tür kursların ücretsiz olması oldukça güzel çok faydalı

 2. Gerçekten çok kaliteli bir platfrom Udemy, aslında birçok eğitimler indirimli şuan 25 TL’ye falan alabiliyorsunuz. Türkçe programlama dersleri de var.

 3. ücretsiz Udemy mi? Nasıl yani. Muhteşem. Hemen değerlendirmeliyim.

 4. Udemy’de bir çok konuda kurs var. Oldukça faydalı. Bilmeyenlere tanıtmanız iyi olmuş.

 5. bu ücretsiz kurslara katılmak gerekir insanın kendini geliştirmesi lazımdır.

 6. Hocam, Udemy’de Türkçe ücretsiz derslerde bulunuyor özellikle programalama alanında kaliteli ders verenler var. C# için ücretsiz orta seviye ders bulmuştum.

 7. Udemy kursunu herkesin alması gerektiğini düşünüyorum

 8. Bende uyeyim buraya çok fkaliteli ders içeriklerine sahip

 9. vay bu çok güzel bir haber hemen kayıt olucam bu kursa geçekten paha biçilemez bir yardım

 10. gerçektende bu listede ki tüm derler veriliyormu o zaman harika bir haber bu çok teşekkürler admin

 11. Gerçekten çok güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.