Home / Webmaster / WordPress En İyi Ücretsiz Magazin Temaları 2017

WordPress En İyi Ücretsiz Magazin Temaları 2017

WordPress En İyi Ücretsiz Magazin Temaları 2017

WordPress sitelerin olmazsa olmazıdır temalar. İyi bir tema bulmak en az sitenin içerik kalitesi kadar önemlidir. Birçok WordPress teması birbirine benzese de gerçekten temanın ayarlarını ve özelleştirilebilir özelliklerini iyi kullanarak oldukça güzel siteler oluşturabilirsiniz. Magazin temaları da WordPress severlerin sık aradığı temalar arasındadır. Bende sizlerle beğendiğim ve işe yarar gördüğüm en iyi ücretsiz magazin temalarını paylaşacağım.

# SuperNews Magazin Teması

supernews wp tema
supernews tema

Haber siteleri veya özellikle de güncel konulardan birçok içeriğin bulunacağı bir site için gayet güzel olabilecek bir tema olan SuperNews ücretsiz WordPress teması, minimalist bir tasarım ve birçok kategori, sosyal icon gibi özellikler de bulundurmaktadır. Çoklu kategori kısmı oluşturabileceğiniz reponsive yani mobil uyumlu bir temadır.

Canlı Demo 

# SuperMag Magazin Teması

supermag wp tema
supermag tema

Birçok kişinin bildiği renkli ve hoş görünümü olan SuperMag WordPress teması, çok kategorili bloglar, haber siteleri, magazin, moda veya portal siteleri için biçilmiş kaftandır. Responsive tasarımı ve Adsense entegre olması, sosyal paylaşım iconları ve üstte yenilen haber şeridi ile oldukça tercih edilebilir bir tema olduğunu düşünüyorum.

Canlı Demo

# Smart Magazine Magazin Teması

smartmag wp teması indir
smartmagazin tema

Smart Magazine WordPress teması da oldukça elverişli bir temadır. Özellikle tag kullanımı ve tam SEO uyumlu bir tema olması sebebiyle oldukça tercih edilebilir bir temadır. Hem görünüş hem de işlevsellik arayan kişiler için mutlaka denenmesi gereken temalardan birisidir.

Canlı Demo

# Point Magazin Teması

point magazin theme
point wp teması

Point WordPress teması, beğendiğim WordPress temaları arasında yer almaktadır. 2 bölmeli yapısı ve oldukça temiz bir görünüşe sahip olmasıyla istediğini bilen kişiler için oldukça uygun bir temadır. Sadece magazin için değil aynı zamanda bir teknoloji blogu gibi geniş çaplı blog siteleri için dahi oldukça elverişli bir yapıya sahiptir.Canlı Demo

# Valazi Wordpress Teması

valazi wordpress
valazi wp teması

Valazi WordPress teması oldukça beğendiğim temalardan bir tanesidir. Çok temiz bir görünüşe sahip ve aynı zamanda tamamen bir SEO dostudur. Mobil uyumlu tema olması da büyük bir artı sağlarken sadece magazin değil, kişisel haberlerinizi paylaşabileceğiniz hatta blog sitesi teması olarak dahi kullanabileceğiniz oldukça elverişli bir temadır.

Canlı Demo

# VMag Magazin Teması

VMag-wordpress teması
VMag-wordpress tema
Vmag WordPress teması, birçok site tarafından kullanılan elverişli bir temadır. Özellikle temiz ve çok kullanışlı olması sadece magazin siteleri için değil aynı zaman da teknoloji siteleri için veya haber siteleri için oldukça uygundur. Üst bölmede geçen yeni haberler manşet alanı da çekici kılan bir diğer özelliğidir.

Canlı Demo

# Beetle Magazin Teması

beetle wp teması
beetle teması

Beetle WordPress teması oldukça hoş ve tatlı bir temadır. SEO dostu olarak tasarlanmış olması ve muhteşem bir anasayfa bölümüne sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Özellikle kadın, magazin, sağlık gibi konularda site açmak isteyen kişiler için çok kategorili yapısı ve kullanışlı paneli ile hizmet veriyor.

Canlı Demo

# Tortuga Magazin Teması

Tortuga wp teması
Tortuga teması

Aslında Tortuga WordPress temasına tam bir magazin teması demek yanlış olur. Farklı stillerde ayarlanabilir görünümü sayesinde ister blog sitesi isterseniz de bir magazin sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özel başlıklı menüler oluşturmanıza imkan veren ve farklı bir tasarım anlayışı sunan bu temaya mutlaka göz atmalısınız.

Canlı Demo

# Dezzain Magazin Teması

Dezzain-WordPress tema
Dezzain tema

Dezzain en renkli wordpress temaları arasında yer alan bir temadır. Sizlere 600’ün üzerinde Google Font desteği sunar bunun yanında zengin içerik çıkışı yapabileceğiniz bir alan oluştururken reklam alanları konusunda da sizlere tam destek vermektedir. Dezzain responsive tasarımı sayesinde mobil kullanıcıları olan siteler içinde oldukça elverişli ve avantajlı görünmektedir.

Canlı Demo

# ColorNews Magazin Teması

colornews magazin teması
colornews wp temasıColorNews Magazin temasını birçok kişi zaten biliyor o yüzden üzerinde çok fazla söylenecek söz yok diyebiliriz. Adeta bir haber – magazin teması olan bu tema hem işlevsel hem de ismine yakışır detaylara sahiptir. Yeni haber blogu stili ve SEO yapısı ile birlikte çok kullanışlı bir temadır.

Canlı Demo

# JustWrite Magazin Teması

justwrite magazin teması
justwrite wp teması

JustWrite Magazin temasını oldukça hoşuma giden temalardan bir tanesidir. Göze hitap etmesini bilen ve gerçekten kalitesini yansıtan bir WordPress temasıdır. Bir magazin ya da haber portalı tarzı bir site açacaksanız ve görsellik sizin için önemliyse JustWrite temasına mutlaka göz atmalısınız.

Canlı Demo

# GadGetry Magazin Teması

Gadetry-WP tema
Gadetry-WP teması

Gadgetry magazin teması responsive tasarıma sahip, kolay kullanım sunan bir WordPress teması olarak karşımıza çıkıyor. İletişim formu, çoklu sidebar seçeneği, SEO uyumlu olması gibi birçok avantajı sağlayan hem sade hem de işlevsel tema arayan kişilere hitap eden güzel bir temadır.

Canlı DemoYazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

6 Yorumlar

  1. Super mag’i bir sitem için kullanıyordum epey memnun kaldım. Başka bir sitem için ücretsiz wordpress teması arıyordum, smart magazin güzele benziyor, deniyeceğim. Teşekkürler

  2. eğer gerçekten önem verdiğim bir proje üzerine çalışacaksam kesınlıkle premıum temalar almaya ozen gosterıyorum. ucretsız temalarda shell vs rfı acıkları bulunabılıyor

  3. Başarıli bir yorum olmus devamıni bekliyorum harika bir paylasim olmus ellerine saglik.

  4. Magazin temelarınız güzel. inşallah temalar eksik değildir. paylaşım için teşekkürler.

  5. Süpermag ve dezzain temasi efsane haber ve spor haberleri vs gibi orta çaplı sitelerde çok iyi iş görür..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.