Home / Çay molası / Zanussi Markalı Tüm Ürünleriniz için Maltepe’de Hizmetinizdeyiz

Zanussi Markalı Tüm Ürünleriniz için Maltepe’de Hizmetinizdeyiz

Son zamanların en moda beyaz eşya markalarından olan Zanussi, şıklığı ve kullanım kolaylığıı aynı anda sunan, görselliğe oldukça fazla önem veren markalardan biri. Çok tercih edilen bir marka olmanın getirdiği bir diğer sorumluluk da teknik servis olarak kaliteli bir iş yapmak zorunda olmasıdır. Zanussi bunun altından gayet kolay bir şekilde kalkıyor gibi. Türkiye’de özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde neredeyse hemen her ilçede yetkili teknik servis ekipleri bulunuyor. Zanussi Servis İstanbul dışında da oldukça yaygın olsa da, İstanbul içerisinde neredeyse her mahalleye bir tane düşebilecek kadar çoğalmaya başladı. Artık arama motorlarında şehir adı ile aratılan değil, ilçe adıyla aratılan bir konuma yükselen Zanussi Servis Maltepe gibi ilçelerde birden fazla yetkili servise sahip.

Kişiler beyaz eşya gibi maddi değeri yüksek bir ürün almış olduklarında bunları hayatlarının büyük bir kısmı boyunca kullanmayı planlıyorlar. Doğal olarak da cihazların bozulması oldukça moral bozucu oluyor. Peki cihazların bozulmasının önüne geçebilmenin bir yolu var mı? Var, düzenli ve periyodik bakım.

Zanussi marka ürünlerinizi belirli aralıklarla teknik servis elemanlarına bakım yaptırmanız cihazlarınızın ömrünü uzatacaktır. Sadece ömrünü uzatmak ile kalmayıp, cihazların daha iyi çalışmasını da sağlayacaktır. Cihazlara bozulana kadar hiç bakım yapmayıp, bozulduktan sonra teknik servisi çağırmak size daha büyük maliyetlere sebep olacağı gibi, belki cihazınızı geri dönüşü olmayan bir yola da sokabilir.

Yazar Enes Kamış

Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği öğrencisiyim, "Okula gitmekle mühendis olunmaz." düşüncesini savunuyorum ve her geçen gün kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bilgilerimi ve paylaşmaya değer gördüğüm şeyleri de sizlerle paylaşmaktan zevk duyuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.